×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
АДЛЕР ФЕН ЗА КОСА АД 2218

890 ден

Количина:

Опис

Моќност: 1500 W
2 контролни брзини
3 температурни нивоа
Копче за ладен воздух
Насочувач
Кука за закачување
Нов модерен дизајн
Отстранлив филтер

Карактеристики

Моќност 1500W
Бренд Адлер

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции