×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ АРМ 37 КОСИЛКА

  • Категорија: Косилки
  • Производител: БОШ
  • Шифра: 09020557
  • Баркод: 316514076559

12.461 ден 14.660 ден

Заштедувате 2.199 ден.

Опис


БОШ АРМ 37 КОСИЛКА

Карактеристики


Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Моќност 1400W
Тежина 12кг

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции