×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
КОСИ МЕТАЛНА СТАЛАЖА ХХЛ 1800х1800х600 5 ПОЛИЦИ

1800х1800х600 5 ПОЛИЦИ

6.700 ден

Опис

Полица COSY XXL ВxШxД: 1800x1800x600 – 5 нивоа – со галванизирана метална рамка и медијапански рафтови, вкупна носивост 1000kg.

Вкупна носивост 1000kg.

Носивост на секој рафт по 200kg.

Брза и едноставна монтажа без употреба на шрафови.

Прецизно произведените метални компоненти овозможуваат висока стабилност на конструкцијата.

Можност за монтажа на рафтовите на различни висини.

Гаранција 5 години.


Карактеристики

Материјал Метал
Бренд КОСИ
Димензија 1800x1800x600

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции