×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-22%

БОШ ЕЛ. ОДВРТУВАЧ ГСР 6-45ТЕ

ГСР 6-45ТЕ

8.999 ден 11.500 ден

Заштедувате 2.501 ден.

Количина:

Опис


- Моќ: 230V
- Номинална моќност: 701 W
Вртежен момент максимум: 20 Nm
- Опсег на испорака: тока на појас, магнетна универзална
држач, Ограничувач на длабочина за завртки со шестоаголна глава.


Карактеристики


Бренд Бош
Моќност 230V

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции