×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-14%

ДЕЛТА ПРАВОСМУКАЛКА ПЕПЕЛ 800W

800W

1.599 ден 1.850 ден

Заштедувате 251 ден.

Количина:

Опис


Модел БР.
BJ121-15L
Сертификација
["CE, RoHS", "CE, RoHS"]
Боја Црна
Капацитет15-30 литри
Моќност 1200W, 1400W
Филтрирање Платно филтер/ХЕПА
ЕфикасностНад 15% ОЕМ Да
Мотор Hcx-Tpl, Hcx-S20-L
Материјал ПП, ПВЦ, итн
Тип Правосмукалка за барел
Трговска марка Сипон
Спецификација
Сертификат: CE, ROHS
Потекло Џинхуа,Зејианг Кина

Карактеристики


Бренд Делта

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции