×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-11%

ИСКРА МАШИНА ЗА МЕЛЕЊЕ МЕ СО, ДОМАТИ И ПИПЕРКИ

СО, ДОМАТИ И ПИПЕРКИ

3.990 ден 4.490 ден

Заштедувате 500 ден.

Количина:

Опис


Моќност: 1200W (max)
Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
Цедење за домати
3 алатки за месо мелница
Наставки за изработка на кобасици
Електронска контрола
Нож од нерѓосувачки челик
Повратна функција
Стапката на проток: 1,6 kg / min
Пакување во кутија
2 години гаранција


Карактеристики


Моќност 1200W
Бренд Искра

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции