×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
БЕКАМЕНТ ПОЛИКОЛОР 15/1 Л ЗА ВНАТРЕШНИ ЅИДОВИ

Л ЗА ВНАТРЕШНИ ЅИДОВИ

930 ден

Форма за нарачка

Опис

Дисперзија отпорна на суво бришење за внатрешни ѕидови
Погоден за декоративна заштита на внатрешни површини
Најчесто се нанесува со кратка коса валјак во два слоја


Карактеристики

Бренд Бекамент

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции