×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ЕИНХЕЛ МАШИНА ЗА ОСТРЕЊЕ ЛАНЦИ ЗА ПИЛИ ф108х23х3,2

ЛАНЦИ ЗА ПИЛИ ф108х23х3,2

2.499 ден

Количина:

Опис

Мелница за пила за мотори Einhell GC-CS 85 е компактен, робустен и сигурен асистент за прецизно острење на сите стандардни синџири Напон од мрежата 230 V, тркало за мелење fi 108x23x3,2 mm.

Ограничувач на длабочина на фокус.
Вага за прецизно прилагодување на аголот на мелење.
Мелницата за синџири со моторна пила Einhell GC-CS 85 е компактен, робустен и сигурен асистент за прецизно острење на сите стандардни синџири. Благодарение на ротирачките стеги со вага за прецизно прилагодување на аголот на фокусирање, сите синџири може да се заострат без да се препозиционираат. Станицата за длабочина го штити ланецот од прекумерно отстранување на материјалот.


Карактеристики

Земја на потекло Германија
Бренд Еинхел

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции