×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

ТЕМ ЕКОНОМИК БЕЛА ПРЕКИНУВАЧ СЕРИСКИ

ПРЕКИНУВАЧ СЕРИСКИ

156 ден 184 ден

Заштедувате 28 ден.

Опис


10AX 250V ~, тип SE50, е ??во согласност со EN 60669-1, монтажа на кабел без завртки 1,5-2,5 mm2.Чисти линии, безвременски дизајн.
Лесна и брза инсталација; контакти без завртки.
Долг век на траење - 40.000 прекинувачи.

Карактеристики


Боја бела
Бренд Економик

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции