×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
Плати на врата


➡️ Купувајте уште полесно и поедноставно !

Ние ви вршиме достава до врата а вие плаќате при превземање на нарачката!🚛

Опцијата ПЛАТИ НА ВРАТА веќе достапна и во Меркур!🚪💸

Ваше е само да ја разгледате нашата онлајн продавница.💻👇

Одберете производи и ставите ги во вашата кошничка 🛒

Оставете ваша адреса и контакт телефон.☎️📨

Нарачката ви пристигнува на врата а вие плаќате во готовина.

Никогаш не било поедноставно и полесно!

Купувајте од дома и плаќајте на врата!

Меркур и се е средено✅

Меркур Онлајн Продавница | Merkur Online Shop | merkurmak.mkNewsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции