×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

АПАРАТ ЦО2 ВАРМИГ 271 СУП 15-270А ЖИЦА 0,6-1,2мм

15-270А ЖИЦА 0,6-1,2мм

74.791 ден 87.990 ден

Заштедувате 13.199 ден.

Опис


Апарат за заварување кој може да се користи во индустријата и работилници


Карактеристики


Боја Жолта
Тип на триаголник ABIMIG GRIP A 255 LW (3m)
Земја на потекло Словенија
Тип Хоби
Осигурувач Осигурувач 16АТ
Бренд Даихен Варстрој
Напон на поврзување 3~400V/50Hz
Материјал Алуминиум
Електрода 0.6-1.2
Варен тек 15-270
Интермитенца 30%-250А ; 100%-130А

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции