×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

АПАРАТ ЦО2 ВАРМИГ 331 СУП 15-330А ЖИЦА 0,6-1,2мм

15-330А ЖИЦА 0,6-1,2мм

87.541 ден 102.990 ден

Заштедувате 15.449 ден.

Опис


Апарат за заварување кој се користи во индустријата и работилниците


Карактеристики


Боја Жолта
Земја на потекло Словенија
Тип Хоби
Осигурувач 20АТ
Тип на триаголник ABIMIG GRIP A 355LW (3m)
Бренд Даихен Варстрој
Напон на поврзување 3~400V/50Hz
Материјал Алуминиум
Електрода 0.6-1.2
Варен тек 15-330А
Интермитенца 30%-300A(35) ; 100%-180A

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции