×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ АКУМ. ОДВРТУВАЧ ГСР 180-ЛИ 2х2,0 Ах

ГСР 180-ЛИ 2х2,0 Ах

9.750 ден 11.499 ден

Заштедувате 1.749 ден.

Количина:

Опис

Напон на батеријата: 18 V

Нивоа на вртежен момент: 20 + 1

Држач за алат: Чак со три вилици

Дијаметар на дупчење во дрво, максимум: 35 mm

Дијаметар на дупчење во челик, максимум: 10 mm

Дијаметар на завртката, максимум: 10 mm


Карактеристики

Земја на потекло Германија
Тип Професионална
Бренд Бош
Боја Сина
Материјал Алуминиум
Номинална брзина 500-1900 вртежи во минута

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции