×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

ИСКРА ЕРО АГОЛНА БРУСАЛКА ИЕ АГ 2200

ИЕ АГ 2200

5.737 ден 6.750 ден

Заштедувате 1.013 ден.

Опис


ИСКРА ЕРО АГОЛНА БРУСАЛКА

Карактеристики


Моќност 2200W
Бренд Искра
Димензија 525x125x175

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции