×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
АГ КУЈНА ВАГА СЕВЕРИН 3670

3670

1.235 ден

Опис

SEVERIN Кујнска вага 3670

Опис: LED дисплеј
Отстранлив капак, кој служи како сад за мерење
Капацитет од 3 кг
3 формати за мерење: грам (г), унци (оз) и милилитри (мл)
Висококвалитетни сензори за прецизно мерење-градација 1 g
Таrа функција/дополнителна тежина
Индикатор со функција за преоптоварување
Автоматска нула по вклучувањето
Автоматско исклучување по 60 секунди
Вклучени 2 x 1,5 V ААА батерии
Ултра-компактна, заштедува простор – се вклопува во секоја кујната,
Тежина: 280 g


Карактеристики

Бренд Северин
Димензија 14 x 3.8 x 18 cm

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции