×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ ЕЛЕК. ДУПЧАЛКА ГСБ 13 РЕ

ГСБ 13 РЕ

4.242 ден 4.990 ден

Заштедувате 749 ден.

Количина:

Опис

 • Тежина: 1.8 kg
 • Должина: 266 mm
 • Висина: 180 mm
 • Максимално дупчење во ѕидови: 15 mm
 • Вртежен момент: од 1,8 Nm до 10,8 Nm

 • Карактеристики

  Земја на потекло Германија
  Тип Професионална
  Бренд Бош
  Боја Сина
  Материјал Алуминиум
  Ударна моќ 600W
  Номинална брзина 0-2800 вртежи во минута
  Тежина 1,8кг

  Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

  Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

  Начин на достава

  За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
  *СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

  За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
  За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
  Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

  Пријатно онлајн пазарување!

  Можеби ќе ве интересира

  Newsletter

  Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции