×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

КМС САД ЗА ВИНО 10 Л СО ЧЕП (ИНОКС) ЛЕГНАТ

ЧЕП (ИНОКС) ЛЕГНАТ

2.422 ден 2.850 ден

Заштедувате 428 ден.

Опис


КМС сад за вино 10л со инокс


Карактеристики


Волумен 10Л
Бренд Малерич

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции