×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-16%

БОШ РАЧЕН ЦИРКУЛАР ГКС 190

ГКС 190

8.999 ден 10.750 ден

Заштедувате 1.751 ден.

Количина:

Опис


 • Дијаметар на сечилото: 190 mm
 • Дијаметар на внатрешниот отвор на сечилото: 30 mm
 • Длабочина на сечење (90 °): 70 mm
 • Длабочина на сечење (45 °): 50 mm
 • Удобно држење
 • Прилагодлива заштита
 • Должина: 380 mm
 • Висина: 242 mm

 • Карактеристики


  Земја на потекло Германија
  Тип Професионална
  Бренд Бош
  Боја Сина
  Номинална брзина 5,500 вртежи во минута
  Ударна моќ 1400W
  Тежина 4,2кг

  Можеби ќе ве интересира

  Newsletter

  Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции