×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ГЕНУКС СКАРА НА ПЛИН 3+1 ЕЛЕГАНТ 3+1

ЕЛЕГАНТ 3+1

31.990 ден

Количина:

Опис

Скарата има 2 главни горилници и 1 страничен режач, излезна моќност 9,6kW. Плочата за скара е изработена од леано железо, димензии 430X390 mm.
Горилникот и мрежата за задржување на топлина се изработени од не'рѓосувачки челик, а исто така е инсталиран и сад за маснотии.
Капакот има вграден термометар и метална рачка, контролната табла е изработена од не'рѓосувачки челик со 3 копчиња изработени од ABS.
Скарата е на тркала и има вграден отвор за шишиња.
Скарата не доаѓа со цевка и регулатор. Боја: црна, димензија:108/46/110 CM

Карактеристики

Моќност 13,5kw
Бренд Генукс

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции