×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ АКУМ. АГОЛНА БРУСИЛКА ГВС 180-ЛИ СО 1 БАТЕРИЈА

  • Категорија: Брусалки
  • Производител: БОШ
  • Шифра: 09062194
  • Баркод: 405342322786

ГВС 180-ЛИ СО 1 БАТЕРИЈА

13.150 ден 15.499 ден

Заштедувате 2.349 ден.

Количина:

Опис

Спецификации
Тежина1,6 кг
Гаранција
36 месеци
Дијаметар на дискот
125 мм
Напон
18 В
Брзина на ротација
11000 вртежи во минута
Тип
Кутови (Бугари)
Содржина на испорака
Аголна мелница (бугарски) Bosch Professional GWS 180-LI,
Прирабница за поддршка (1605703099),
Стегач навртка (1603340040),
Клуч за две дупки (1607950043),
Дополнителна рачка (1602025024),
Заштитна обвивка (2608000678),
Батерија GBA 18V 4.0Ah (1600Z00038),
Брз полнач GAL 18V-40 Professional (1600A019RJ),
Картонска амбалажа

Карактеристики

Бренд Бош

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции