×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ЕИНХЕЛ УДАРНА ДУПЧАЛКА ТЦ-ИД 650Е 650W 13мм

ТЦ-ИД 650Е 650W 13мм

2.699 ден

Количина:

Опис

еинхел ударна дупчалка TC-ID 650 E (моќност 650 W, брзина 0-2800 мин ^ -1, брзина на удар 44800 мин ^ -1, дрво/метал/бетон дупчење капацитет: 25/10/13 мм,
електроника за контрола на брзината)
еинхел ударна дупчалка TC-ID 650 E е разновиден уред кој добро ги извршува своите задачи во своите работни апликации околу куќата, работилницата и гаражата.
Со своите функции дупчење и ударно дупчење и обратно дупчење и спин е корисна алатка за сите дупчење работа.
Брзината на машината за дупчење може да биде однапред избрана и прецизно прилагодена со вградена електроника за контрола на брзината.
Постојаната длабочина на дупчење за време на сериското дупчење обезбедува прецизно прилагодлива и стабилна метална длабочина.
Работниот прекинувач, исто така може да се заклучи за континуирана работа. Практичната кука за појас обезбедува слободна рака за време на дупчењето
Со електроника за контрола на брзината.
2 функции: дупчење и ударно дупчење.

БРЗИНА 0-2800 ГРАДИНА/МИН
Прицврстување на типот на главата
Големина на глава 13 ММ
Моќност од 601 до 1000 W
Куфер за пакување
Моќност 650 W
Тежина 2,2 кг.


Карактеристики

Земја на потекло Германија
Тежина 2,2кг
Моќност 650 W
Бренд Еинхел

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции