×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
АБАК КОМПРЕСОР 24Л 220л/мин, 10 бар, 1,5књ

220л/мин, 10 бар, 1,5књ

10.990 ден

Количина:

Опис

Волумен на резервоар за воздух: 24 l
  Макс. притисок: 10 бари
  Капацитет на вшмукување: 220 l / min.
  Испуштање: 121 л / мин.
  Напон: 230V
  Брзина: 2850 вртежи во минута.
  Бучава: 95dB
   

Карактеристики

Моќност 1,5kw
Тежина 25кг
Бренд Абак
Димензија 610 x 310 x 580 mm

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции