×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
КОМПРЕСОР 50Л АМИКО 50/2400-2М

50/2400-2М

15.000 ден

Количина:

Опис

Параметри на AMICO 50/2400
Напојување 230V / 50Hz
Број на цилиндри / степени 1/1
Капацитет на вшмукување 170 л / мин
Ефективен капацитет 100 l / min
Максимален притисок 8 бари Резервоар 50
Ниво на бучава 94 db (A)

Карактеристики

Моќност 1,5kw
Бренд Амико
Тежина 29,3кг
Димензија 79х31х67 см

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции