×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
АЛПОС СКАЛА 33-03 ДВОСТРАНА ПРОФЕСИОНАЛНА

ДВОСТРАНА ПРОФЕСИОНАЛНА

3.250 ден

Количина:

Опис

Карактеристики и предности

  • За домашни потреби
  • Двострана алуминиумска скала со 3 газишта
  • Носивост на скалата : 150 кг
  • Стандард: EN131
  • Височина на склата: 0.7 м
  • Тежина: 2.8 кг
  • Лесни и практични, изработени претежно од алуминиум. Не лизгачки газишта од 8 см. за поголема сигурност и удобност на користење .
  • Скалите се проектирани и произведени по стандард EN131 и можност за оптоварување до 150 кг.

Карактеристики

Материјал Алуминиум
Бренд Алпос

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции