×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-25%

БОШ ЕЛЕКТРИЧНА ПИЛА СО ЛАНЕС UniversalChain 40

  • Категорија: Пили
  • Производител: БОШ
  • Шифра: 09056190
  • Баркод: 405995260817

ЛАНЕС UniversalChain 40

9.488 ден 12.650 ден

Заштедувате 3.163 ден.

Количина:

Опис

Снага на мотор: 1.800 W
должина сечиво: 40 cm
Брзина ланец: 12 m/s 
Ланец: Хромиран
Ергономска дршка за тестирање и сечење дрва
SDS промена на ланец без на алат
Странично поставен резервоар за масло: (250 ml) со индикатор за ниво
Тежина (со ланец и меч): 4,3 kg
Обем на испорака: КАРТОН


Карактеристики

Бренд Бош
Боја Зелена
Моќност 1800W

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции