×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
БОШ СТАБИЛНА КРУЖНА ПИЛА ГЦМ 216 1300W 216mm

  • Категорија: Пили
  • Производител:
  • Шифра: 09063650
  • Баркод: 405995253114

ГЦМ 216 1300W 216mm

15.500 ден

Количина:

Опис

БОШ СТАБИЛНА КРУЖНА ПИЛА

Карактеристики

Бренд Бош
Моќност 1300W

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции