×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

КМС САД ЗА ВИНО 70 Л СО ЧЕП (ИНОКС)

ЧЕП (ИНОКС)

7.690 ден 9.050 ден

Заштедувате 1.360 ден.

Количина:

Опис

70Капацитет 70 l, нерѓосувачки челик, пловечки капак, покривка за прашина, пластична чешма.

Карактеристики

Волумен 70л
Бренд Малерич

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции