×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
МИНКА ТАВАНСКА СКАЛА 120Х70/280 СТРАНИЧЕН ДРЖА

120Х70/280 СТРАНИЧЕН ДРЖА

10.990 ден

Количина:

Опис

Изолирани дрвени тавански скали. Дрвена рамка со големина 119x69x13 mm, за големина на отвор 120x70 cm. Дрвена изолирана покривка со дебелина од 33 mm. U-вредност 1,2 W / m K.  Навлаката е бела од двете страни. Силна скала со скали со дебелина од 27 мм. Носивост 150 kg.Заштитна ограда и приклучоци за подот.

Карактеристики

Бренд Минка
Димензија 120x70/280

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции