×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
МИНКА ТАВАНСКА СКАЛА 120Х60/280

120Х60/280

10.990 ден

Количина:

Опис

Изолирани дрвени тавански скали.

Дрвена изолирана обвивка со дебелина од 33 мм.
U-вредност 1,2 W / m? К.
Печат без споеви.
Обвивката е бела од обете страни.
Силна скала со скали дебели 27 мм.
Испорачана безбедносна ограда и подни приклучоци.

Карактеристики

Материјал Дрво
Земја на потекло Австрија
Бренд Минка
Тежина Капацитет на товар-150кг
Димензија 120x60/280

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции