×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИНТЕКС КАЈАК К1 ЧЕЛЕНЏЕР 274Х76Х33 СМ

274Х76Х33 СМ

6.490 ден

Количина:

Опис

ИНТЕКС кајак К1 челинџер со носивост од 100 кг со пумпа и 2 алуминиумски весла погоден за езера и мали реки.

Карактеристики

Земја на потекло Кина
Бренд Интекс
Димензија 274x76x33цм

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции