×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-25%

ИНТЕКС ПРЕКРИВКА ЗА БАЗЕН 457Х25 СМ

457Х25 СМ

1.160 ден 1.550 ден

Заштедувате 390 ден.

Количина:

Опис

Заштитна покривка за базен со дијаметар од 4,57 метри. Има вградени отвори за одводнување на дождовните води. Страничниот преклоп е  околу 25 см.

Лесно приврзување со низа.

 


Карактеристики

Бренд Интекс

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции