×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИНТЕКС МАСАЖЕН БАЗЕН ПЈУРСПА 196Х71 СМ 28426

ПЈУРСПА 196Х71 СМ 28426

33.272 ден 41.590 ден

Заштедувате 8.318 ден.

Количина:

Опис

Бабл масажа спа; големина : 196 x 71 cm. Иновативна технологија на влакна TM. Ова значи дека Bubble Massage Intex е издржлив како компактно парче мебел. Можеме да седнеме на работ на базенот без работ да биде спуштен или продуран!

Дигиталната конзола е интуитивна и погодна.
Технички карактеристики: - соодветни за 2 лица - 120 масажни накрајници - капацитет: 795 l - дијаметар внатрешен/надворешен: 145cm / 196cm - висина: 71cm - дебелина: 0.84 мм - матержал: PVC Tri Layer Ламинат - втора структура: 48 Fiber -Tech BeamsTM - двигател на масажната система: 800 W /220-240 V - нагреваем: 2200W/220-240V - поток на помпите: 1,741 литри/ч- температура: 20° - 40°C - покачување на температурата: 1,5° - 2,5° C/hr Вклучено во пакетот: INTEX 28426 BU МАСАЖЕН СПА Спа Загревателна / филтрирателна помпичка / с система за вгнегување и водно-каменна водна система Код на филтрираната помпена маса 29001 Термична глава и основа Плувка за употреба нахимикали Удобно торбичка за склад за VAT


Карактеристики

Земја на потекло Кина
Бренд Интекс
Димензија 196x71цм

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции