×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ЕИНХЕЛ СТАБИЛНА ТРАЧНА ПИЛА ТЦ-СС 405Е 120W 14мм

  • Категорија: Пили
  • Производител: ЕИНХЕЛ
  • Шифра: 09062894
  • Баркод: 400682558990

ПИЛА ТЦ-СС 405Е 120W 14мм

9.990 ден

Количина:

Опис

ЕИНХЕЛ СТАБИЛНА ТРАЧНА

Карактеристики

Земја на потекло Германија
Тежина 11 кг
Бренд Еинхел

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции