×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИНТЕКС КАЈАК 68309 ПРО ЕКСКУРЗИОН ЗА 384Х94Х46ЦМ

ЕКСКУРЗИОН ЗА 384Х94Х46ЦМ

24.990 ден

Количина:

Опис

Големина на производот: прибл. 15,0 x 37,0 x 18,1 инчи (384 x 9
Тежина на производот: прибл.  17,73 кг
Материјал: ПВЦ (ПВЦ смола, нефталатен пластификатор) -88%, PP-8%, АЛУМИНИУМ-2%, POM-1%, ABS-1%
Додатоци: лепенка за поправка
Земја на потекло: Кина

..*..


Карактеристики

Бренд Интекс
Димензија 384Х94Х46 СМ

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции