×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИНТЕКС РОБОТ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ДНО НА БАЗЕН ЗЏ300

НА ДНО НА БАЗЕН ЗЏ300

7.390 ден

Количина:

Опис

Моќно вшмукување со вода од 700 gal/час
Погон на сите тркала: Погон на сите тркала напојуван од вода за брзо чистење и супериорни перформанси на качување на ѕид
ПОТРЕБНА ПУМПА: Потребна е пумпа Интекс со проток помеѓу 1.600-3.500 галии/час
ДВОЈНИ СКРУБЕРИ: Двојни ротирачки чистачи за нечистотија за чистење дури и на најмините и тешко отстранливи нечистотии до линијата за вода
ФИЛТРИРАЊЕ НА ОТСТАНИЦИ: Фин мрежест филтер од 6ga (0,15 mm) за фаќање дури и на најмините остатоци. Контејнер за отпадоци со голем капацитет од 0,48 gal. Црево од 21 метар  што не се заплеткува
РАБОТА СТРАНА ПО ПРИТИСОК: се приклучува на влезот за вода што се враќа во базенот и го користи притисокот на водата (не вшмукување) за работа
За употреба со Intex надземни базени со PVC облоги и влезни фитинзи со навој
Не е погоден за Intex Easy Set базени или базени со врвен прстен на надувување

Карактеристики

Бренд Интекс

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции