×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

ИСКРА КОМПРЕСОР ПРЕНОСЕН БЦ1100 МИНИ

  • Категорија: Компресори
  • Производител:
  • Шифра: 09065317
  • Баркод: 383004256987

БЦ1100 МИНИ

7.727 ден 9.090 ден

Заштедувате 1.364 ден.

Количина:

Опис

 Преносен компресор

• Моќност: 1100W (S3 ??15%)

• напон: 220-240v ~ 50hz

• 3550 вртежи во минута

• Моќност на вшмукување (максимум): 180 л / мин

• Работен притисок (максимум): 8 бари

 - црево за воздух под притисок 2 m

 - пиштол со компримиран воздух со манометар

- 3 ? пластичен адаптер, адаптер за флеш вентил

 - топчеста игла, среден дел

  - конусен универзален адаптер (тенок, гус


Карактеристики

Боја Црвена
Бренд Искра

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции