×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИНТЕКС БАЗЕН ДИНОСАУРУС ВОДЕН ЦЕНТАР 249Х191Х109

ВОДЕН ЦЕНТАР 249Х191Х109

4.050 ден

Опис

Овој надувачки диносаурус играчки центар базен 57444NP од Intex е вистинска водена земја за деца! Во лето, тие ќе можат да се забавуваат со своите пријатели во нивната домашна градина. Поради максималното оптоварување од 81 килограм, неколку деца можат да играат во базенот во исто време.
Овој базен е со  диносаурус тема. Благодарение на големата површина на базенот, децата ќе можат безбедно да се спуштат во базенот по лизгањето. Нахранете го диносаурусите со фрлање на водени топки во неговата уста додека децата се спуштаат по лизгалката. Палмите со прскалка за вода и водопадот им овозможуваат на вашите деца да се изладат, а протокот на вода е прилагодлив со контролен вентил. Исто така е вклучен и комплет за поправка. Димензии: 249 x 191 x 109 cm (д x ш x в) ? Материјал: Винил, Капацитет според висината на ѕидот: 272 литри, Максимална товарност: 81 кг, Да прикачиш градинарски црево за да ги ладиш децата со прскалка во облик на дланка и водопад, Протокот на вода до диспенсерот за вода во облик на дланка и до водопадот е прилагодлив со контролен вентил.
 Содржи одвод на дното на базенот.

Предупредувања Не е соодветно за деца под 3 години. Користи само под надзор на возрасен. Содржи мали делови и постои ризик од задушување.

 


Карактеристики

Земја на потекло Кина
Бренд Интекс
Димензија 249x191x109 цм

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции