×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
КООПМАН СЕДИШТЕ ЗА СУП ДАСКА

ДАСКА

968 ден 1.290 ден

Заштедувате 322 ден.

Количина:

Опис

- Лесно преносливо седиште за суп даска
- Материјал: Неопрен, полиестер 600D
Брзо и лесно приврзување со суп даската
- индивидуална инсталација на различни видови на суп даски благодарение на прилагодливите ремени
Зајакнато седиште и потпретка.
- Удобни меки каиши
- Материјал за брзо сушење
- Погоден за сите суп даски со метални куки за прицврстување (D-прстени)
- димензии на потпора: 47 x 53 cm
- димензии на седиштето: 38 x 32 cm
Седиштето е совршен прибор за вашата суп даска. Со помош на карабинерите, можете брзо и лесно да го прикачите на подготвените метални прстени на врвот на паделбордот. Повеќето модели веќе го имаат овој препарат и затоа седиштето е погодно за речиси сите табла. Седлото е зајакнато за да ја држи формата и има мек полнеж на страната на седлото за максимална удобност. Неопрен материјалот е пријатен и во исто време брзо-сушење. Благодарение на седиштето, можете удобно да го контролирате суп-от во седечка позиција и полека да пловите и да се опуштите.

 


Карактеристики

Боја Црна
Бренд Копман

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции