×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

ЕКСТОЛ ВИБРАЦ. БРУСАЛКА 3/1 ДЕЛТА 220W

3/1 ДЕЛТА 220W

2.116 ден 2.490 ден

Заштедувате 374 ден.

Опис


ЕКСТОЛ ВИБРАЦ. БРУСАЛКА

Карактеристики


Бренд Екстол
Моќност 220W
Тежина 1,1кг

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции