×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ АГОЛНА БРУСИЛКА ГВС 1400 Ф125 М14

  • Категорија: Брусалки
  • Производител: БОШ
  • Шифра: 09010327
  • Баркод: 405342323761

ГВС 1400 Ф125 М14

7.438 ден 8.750 ден

Заштедувате 1.313 ден.

Количина:

Опис

Номинална потрошувачка на енергија 1.400 W
Брзина без оптоварување 11.000 вртежи во минута
Излезна моќност 820 W
Нишка на вретено М14
Wheel тркало за мелење 125 мм
Мека подлога за брусење, O 125 mm
Чашка за чаши, O 70 mm
Димензии на алатот (должина) 298 mm
Димензии на алатот (висина) 102 mm
Тежина 2,2 кг
Димензии на пакувањето (должина x ширина x висина) 155 x 360 x 130 mm
Информации за бучава / вибрации
Вкупни вредности на вибрациите (збир на вектори од три насоки)
Ниво на звучен притисок 91 dB (A)
Ниво на звучна моќност 102 dB (A)
Неизвесност K 3 dB
Површини за брусење (груба)
Вредност на емисија на вибрации ах 8,5 m / s?
Неизвесност K 1,5 m / s?
Брусење со лист за брусење
Вредност на емисија на вибрации ах 3 m / s?
Неизвесност K 1,5 m / s?

Карактеристики

Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Сина
Тип Хоби
Материјал Алуминиум
Ударна моќ 1400W
Тежина 2,2кг

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции