×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ АГОЛНА БРУСИЛКА ПВС 700-115

  • Категорија: Брусалки
  • Производител: БОШ
  • Шифра: 09010321
  • Баркод: 316514059388

ПВС 700-115

2.541 ден 2.990 ден

Заштедувате 449 ден.

Опис


Навој на вретено M 14
Дијаметар на дискот 115 mm
Дијаметар на гумен диск 115 mm

Карактеристики


Земја на потекло Германија
Тип Професионална
Бренд Бош
Ударна моќ 700W
Боја Зелена
Материјал Алуминиум
Номинална брзина 11,000 вртежи во минута
Тежина 1.68кг

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции