×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ЕИНХЕЛ АГОЛНА БРУСИЛКА ТЦ-АГ 115 115мм 500W

ТЦ-АГ 115 115мм 500W

2.209 ден 2.599 ден

Заштедувате 390 ден.

Количина:

Опис

Аголна мелница Einhell TC-AG 115, постојана брзина 12.000 1 / мин, моќност на моќниот мотор 500 W, дијаметар на тркалото за мелење 115 mm. Уредот има заштита на дискот што обезбедува висока безбедност при работа. Дополнителна рачка која може да се прилагоди во две позиции за удобно и безбедно ракување. Заклучувањето на вретеното овозможува брзо и лесно менување на алатот.

Заклучување на вретеното.
Дополнителна рачка.
Заштита на дискот.
Einhell ја претставува одличната аголна брусалка TC-AG 115, која е способна да врши широк опсег на работа од брусење до грубост и во градината и во гаражата или работилницата.

Брисилката има и штитник за диск кој ве штити од оштетување или можни дефекти. Мелницата е опремена со цврста рамна метална глава, која обезбедува подобар пренос на енергија и е многу корисна при работа на тешко достапни места.

 Со брусницата е вклучена и дополнителна рачка, која обезбедува полесна работа и поголема безбедност при работа.

 

Напојување: 230 V 50 Hz
Моќност: 500 W
Неактивен: 12000 мин ? 1
Дијаметар на дискот: 115 mm


Карактеристики

Земја на потекло Германија
Моќност 500W
Бренд Еинхел

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции