×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ЕИНХЕЛ АГОЛНА БРУСИЛКА ТЕ-АГ 125 ЦЕ 125мм 1.100W

ТЕ-АГ 125 ЦЕ 125мм 1.100W

5.092 ден 5.990 ден

Заштедувате 899 ден.

Количина:

Опис

Аголна мелница Einhell TE-AG 125 CE комплет (до 12.000 вртежи во минута, постојана електроника, LED дисплеј, заштита на дискот со брзо ослободување, брава на вретеното, вклучувајќи 1x дијамантски камен / диск за сечење бетон, 1x турбо диск за плочки, заштита на дискови за сечење)

LED индикатор за статус за поголема безбедност.
Заклучување на вретеното за лесно менување на алатот.
Дополнителната рачка може да се инсталира во 3 позиции.
Аголната мелница Einhell TE-AG 125 CE Kit е висококвалитетна и со високи перформанси алатка за професионалци со високи стандарди кои целосно ги искористуваат неговите својства во широк опсег на процеси на сечење, мелење, куќи, работилници и гаражи. Постојаната електроника овозможува прецизно прилагодување на брзината за да одговара на апликацијата. Дополнително, константната електроника секогаш ја регулира поставената брзина, така што претходно избраната брзина е константна дури и при оптоварување. Благодарение на брзото прилагодување без алатки, заштитата на дискот може да се прилагоди на која било задача во секое време, а заклучувањето на вретеното овозможува брзо и лесно менување на алатот. TE-AG 125 CE е опремен со рамна метална глава за пренос, која обезбедува оптимален пренос на енергија и работа со ниски вибрации, што ја олеснува работата во тешко достапни места. Благодарение на тенкото куќиште и мекото држење на главната рачка и помошната рачка, аголната мелница нуди многу висока удобност при работењето. Дополнително, дополнителната рачка, која може да се закачи во три позиции, може оптимално да се прилагоди на соодветното работно парче, со што се обезбедува сигурна поддршка за удобно и безбедно работење. Клучот се чува во помошната рачка за да биде секогаш при рака. Со помош на практичен LED дисплеј, секогаш веднаш е јасно дали аголната мелница е приклучена на електричната мрежа, што дополнително ја зголемува безбедноста на аголната брусница. TE-AG 125 CE е достапен со дијамантски диск за сечење и турбо диск за сечење. Покрај тоа, заштитата на сечилото е вклучена во испораката.


Карактеристики

Земја на потекло Германија
Моќност 1100W
Бренд Еинхел

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции