×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
ИСКРА ЕЛ.КОСИЛКА А01-004Ц

А01-004Ц

4.999 ден

Количина:

Опис

Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA.
Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,
ќе ви овозможи професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

 • • Моќност: 1200 W
  • Напон: 230-240V~50 Hz
  • Брзина на мирување: 3400 min-1
  • Максимална ширина на сечење: 320 mm
  • Прилагодлива висина на сечење: 30/50/70 mm
  • 3 позиции за прилагодување на висината
  • Волумен на кошница за трева: 30 L
  • Пластично куќиште
  • Тркала: предни O 140 mm, задни O 140 mm
  • Димензии на пакетот (во mm): 570 (L) x 387 (Ш) x 295 (В)

• 24 месеци гаранција


Карактеристики

Бренд Искра

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции