×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
БОШ АКУМУЛАТОРСКИ ТРИМЕР Easy Grass Cut 18-230

Easy Grass Cut 18-230

7.725 ден 10.300 ден

Заштедувате 2.575 ден.

Количина:

Опис

Карактеристики и предности

 • Акумулаторски тример BOSCH EasyGrassCut 18-230
 • 18 V Li-ion 2.0 Ah батерија
 • Безжична слобода и комфорна употреба.
 • Балансиран и лесен трмер за лесна употреба
 • Доволно моќен да може да искоси ивици на шест тениски игралишта.
 • Батерија 18 V 2.0Ah Li-ion
  Дијаметар на сечење 23 cm
  Систем на сечење 1.6mm – 4 m.
  Време на полнење на батерија 2 часа
  Тежина 2,1  kg

   

  • 1 батерија 18V 2.0Ah W-B
  • Полнач AL 1810 CV

Карактеристики

Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Тежина 2,1 кг

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции