×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

ИСКРА 2*015 КВАДРАТ КОНЕЦ ЗА ТРИМЕР

КОНЕЦ ЗА ТРИМЕР

169 ден 199 ден

Заштедувате 30 ден.

Количина:

Опис

  • Дебелина на конец: O 2mm
  • Должина на конец: 15m
  • Тип на конец: округол/коцка
  • Premium Co-Polymer за дополнителна моќност и трајност
  • Пакување: блистер

Карактеристики

Бренд Искра

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции