×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-25%

БОШ АКУМ. ТРИМЕР 2.5Ah UniversalGrassCut 18-26

UniversalGrassCut 18-26

9.599 ден 12.799 ден

Заштедувате 3.200 ден.

Количина:

Опис

БОШ АКУМ. ТРИМЕР 2.5Ah

Карактеристики

Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Тежина 2,7кг

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 140 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции