×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
БОШ ЕЛЕК. ТРИМЕР ЗА ТРЕВА АРТ 24 КОМБИТРИМ

АРТ 24 КОМБИТРИМ

4.493 ден 5.990 ден

Заштедувате 1.498 ден.

Количина:

Опис

450W, Пречник на сечење 27 cm, систем на сечење конец/жица, дебелина / должина конец/жица 1,6mm/ 6m, автоматско Pro-Tap подесување конец/жица, подесива телескопска дрѓка од 80-115 см, подесива додатна рачка, подесива резна глава и сечење по ивици. Тежина 2,7 кг.                                                                                                                  

Обем на испорака: Ехтра-strong конец/жица, картонско паковање.


Карактеристики

Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Тежина 2,7кг

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции