×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-15%

БОШ СЕТ ТРКАЛА ЗА ТРИМЕРИ

1.011 ден 1.190 ден

Заштедувате 179 ден.

Опис


СЕТ ТРКАЛА ЗА ТРИМЕР ЗА ПОТПИРАЊЕ НА ТРИМЕРОТ И ПОМАЛ НАПОР ПРИ КОСЕЊЕ, КОМПАКТЕН ЗА  ОДРЕДЕНИ МОДЕЛИ НА ТРИМЕРИ

Карактеристики


Земја на потекло Германија
Бренд Бош

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции