×

Кошничка

Вашата кошничка е празна.
-25%

БОШ АРМ 32 ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА 1200W 32cm

КОСИЛКА 1200W 32cm

6.374 ден 8.499 ден

Заштедувате 2.125 ден.

Количина:

Опис

Карактеристики и предности

  • Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивица.
  • Мала тежина и лесно ракување и носење на уредот – само 6,8 кг.
  • Голема сила: 1200 W Powerdrive – моторот обезбедува и лесна работа и при висока трева.
  • Ергономски дизајн на рачката за совршено ракување.
  • Едноставно користење Powerdrive мотор безбедуваат лесно користење.
  • Корпа за трева од 31 литар за поголем капацитет на прибирање на тревата.

Спецификација на продуктот

Сила на моторот 1200 W
Дијаметар на сечење 32 cm
Висина на сечење 20-60 мм
Капацитет на корпа 31 лит.
Тежина 6,8 kg


Карактеристики

Земја на потекло Германија
Бренд Бош
Боја Зелена
Моќност 1200W
Тежина 6,8кг

Како да извршам плаќање на онлајн нарачката?

Нарачката може да ја извршите со едноставно додавање на саканиот производ во кошничката за пазарување. По додавањето на еден или повеќе производи од десната страна на екранот се наоѓа кошничката за пазарување каде што треба да ја продолжите постапката за наплата и внесување на Вашите податоци за достава.

Начин на достава

За секоја нарачка поголема од 2.000 ден следува бесплатна достава во Скопје и целата територија на земјата.
*СО ИСКЛУЧОК НА ЕКСТРЕМНО ГАБАРИТНИ И ТЕШКИ ПРОИЗВОДИ.

За нарачки помали од 2.000 ден се доплаќа фиксна цена од 180 ден за достава!
За процесираните нарачките доставата е по карго и истата варира во зависност од тежината и габаритот на производот!
Доставата до вашата адреса се одвива преку курирска служба, за неколку работни дена од денот на нарачката!

Пријатно онлајн пазарување!

Можеби ќе ве интересира

Newsletter

Пријави се за Newsletter и прв добивај ги сите промоции